stolnitenisjanovice
Vyhledávání
Hledat:
Úvodní stránka
>
Úspěšnost
>
Mužstvo B
Mužstvo B
Úspěšnost dvouher -
Okresní soutěž 4.třídy
(základní část)
Hráč
Nar.
Družstvo
P.U.
Skóre
Úsp.
1.
Matýsek Aleš
1969
Orel Paskov C
6
21
1
95.45%
2.
Dytko Zbigniew
1961
Beskyd Líštná
7
25
3
89.29%
3.
Pekárek David
1975
TJ Janovice B
4
14
2
87.50%
4.
Guziur Dalibor
1971
Sokol Dobrá C
4
13
2
86.67%
5.
Drong Jan
1958
TŽ Třinec F
7
24
4
85.71%
6.
Benek Vlastimil
1976
TJ Milíkov
5
17
3
85.00%
7.
Mička Petr
1970
Orel Paskov C
7
22
4
84.62%
8.
Michna Ivo
1978
Orel Paskov C
8
25
5
83.33%
9.
Polomíček Roman
1943
Orel Paskov C
6
18
4
81.82%
10.
Piska Radomír
1946
Sokol Dobrá C
8
23
8
74.19%
11.
Giusto Roman
1970
TJ Milíkov
7
20
8
71.43%
12.
Liberda Jiří
1956
Sokol Metyl.-Lhotka B
3
7
3
70.00%
13.
Sikora Roman
1968
Sokol St. Město B
8
22
10
68.75%
14.
Buda Boleslav
1957
TTC Vendryně C
4
11
5
68.75%
15.
Makara Nico
2000
TŽ Třinec F
7
19
9
67.86%
16.
Vostrčil Jaroslav
1958
TŽ Třinec F
6
16
8
66.67%
17.
Polák Roman
1965
TTC Třinec C
8
20
12
62.50%
18.
Koláček Lukáš
1983
TJ Janovice B
4
10
6
62.50%
19.
Guzdek Miroslav
1953
TTC Třinec C
7
17
11
60.71%
20.
Klus Roman
1993
KST Dolní Lomná C
7
17
11
60.71%
21.
Jedlička Roman
1965
TJ Janovice B
7
17
11
60.71%
22.
Foldyna Ladislav
1962
Sokol Dobrá C
8
17
12
58.62%
23.
Cieslar Ondřej
1998
TŽ Třinec F
6
14
10
58.33%
24.
Holeksa Václav
1958
Beskyd Líštná
7
16
12
57.14%
25.
Poncza Aleš
1974
Beskyd Líštná
7
16
12
57.14%
26.
Ivánek Tomáš
1978
Sokol Metyl.-Lhotka B
7
16
12
57.14%
27.
Samiec Jan
1964
TJ Milíkov
6
11
9
55.00%
28.
Dacho Mikuláš
1996
KST Dolní Lomná C
7
15
13
53.57%
29.
Barabáš Ladislav
1989
Sokol Metyl.-Lhotka B
4
8
8
50.00%
30.
Nezhoda Petr
1976
TJ Janovice B
5
10
10
50.00%
31.
Kocich Miroslav
1951
Sokol St. Město B
7
13
13
50.00%
32.
Wawrosz Lukáš
1985
TTC Třinec C
6
11
13
45.83%
33.
Zahradník Stanislav
1971
Sokol St. Město B
4
7
9
43.75%
34.
Wawrosz Miloš
1962
TTC Třinec C
8
14
18
43.75%
35.
Rusnok Petr
1967
KST Dolní Lomná C
7
10
14
41.67%
36.
Chrapek Jan
1946
TTC Bystřice C
7
11
17
39.29%
37.
Szczuka Milan
1966
Beskyd Líštná
6
9
15
37.50%
38.
Kaňok Jaromír
1970
Sokol St. Město B
8
11
19
36.67%
39.
Borovský Ivan
1971
TJ Janovice B
5
7
13
35.00%
40.
Staněk Radomír
1969
TTC Vendryně C
5
7
13
35.00%
41.
Zlý Radoslav
1969
Sokol Metyl.-Lhotka B
3
4
8
33.33%
42.
Wojnar Daniel
1973
TTC Vendryně C
6
8
16
33.33%
43.
Niedoba Richard
1972
TTC Vendryně C
6
7
15
31.82%
44.
Samiec Filip
1989
TJ Milíkov
6
7
16
30.43%
45.
Bařina Pavel
1973
Sokol Dobrá C
7
8
20
28.57%
46.
Szotkowski Jan
2003
KST Dolní Lomná C
8
9
23
28.13%
47.
Válek Filip
2000
TTC Vendryně C
6
6
16
27.27%
48.
Filip Martin
1968
Sokol Dobrá C
3
3
9
25.00%
49.
Szopa Richard
1975
TTC Bystřice C
7
6
22
21.43%
50.
Bloudek Karel
1994
KST Dolní Lomná C
5
3
13
18.75%
51.
Paszek Česlav
1958
TTC Bystřice C
6
4
18
18.18%
52.
Kuchař Jiří
1962
TJ Milíkov
6
2
13
13.33%
53.
Navrátil Michal
1983
Sokol Metyl.-Lhotka B
3
1
11
8.33%
54.
Kubala Milan
1946
Sokol St. Město B
3
1
11
8.33%
55.
Marosz Milan
1963
TTC Bystřice C
5
1
14
6.67%
56.
Šigut Matěj
2003
Sokol Metyl.-Lhotka B
3
0
10
0.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 10 zápasů
1.
Vrba Jaroslav
1986
Sokol Metyl.-Lhotka B
2
7
1
87.50%
2.
Lichna Ivo
1957
TJ Janovice B
1
3
1
75.00%
3.
Pastorek René
1966
Orel Paskov C
1
3
1
75.00%
4.
Válek Petr
1965
Beskyd Líštná
1
3
1
75.00%
5.
Manda Zdeněk
1952
Orel Paskov C
2
5
3
62.50%
6.
Feranec Milan
1965
Sokol St. Město B
2
4
4
50.00%
7.
Lach Daniel
1938
Sokol Dobrá C
3
4
5
44.44%
8.
Zelenický Radovan
1963
TTC Bystřice C
2
3
4
42.86%
9.
Lasota Vilém
1943
TŽ Třinec F
1
1
3
25.00%
10.
Cienciala Jindřich
1951
TŽ Třinec F
1
1
3
25.00%
11.
Wicherek Ondřej
1998
TŽ Třinec F
2
1
7
12.50%
12.
Hojdysz Lukáš
1999
TŽ Třinec F
2
1
7
12.50%
13.
Sikora Karel
1976
TTC Vendryně C
2
1
7
12.50%
14.
Blahoňovský Marek
1975
TTC Bystřice C
1
0
4
0.00%
15.
Kožuch Adam
1988
Sokol Metyl.-Lhotka B
1
0
4
0.00%
16.
Lisztwan Leszek
1964
TTC Bystřice C
1
0
4
0.00%
17.
Gomolczyk Daniel
1997
TTC Bystřice C
1
0
4
0.00%
18.
Broda Petr
1965
TJ Milíkov
2
0
6
0.00%
19.
Petřík Petr
1961
TTC Třinec C
2
0
8
0.00%
20.
Bonczek Jan
1990
Orel Paskov C
2
0
8
0.00%
21.
Slípek Ivan
1981
Sokol Metyl.-Lhotka B
2
0
8
0.00%
22.
Bucha Dalibor
1973
TJ Janovice B
2
0
8
0.00%
Úspěšnost v Play Off/Play Out
Úvodní stránka
Kontakt
Rozlosování
Výsledky
Tabulky
Úspěšnost
Mužstvo A
Mužstvo B
Mužstvo C
Komentáře k zápasům
Týmová soustředění
Český pohár
Hodnocení sezón
Fotogalerie
Novinky
Napište nám
Kniha návštěv
Žebříčky
Vánoční turnaj - GENERALI CUP - Memoriál V.Kohuta
Turnaj "Modrá pálka"
Kontakt
stolnitenisjanovice
Lichna Ivo 777 944 400
Pekárek David 608 856 720, 774 896 115
livos@centrum.cz. pekosnik@seznam.cz
Úvodní stránka
Mapa stránek
RSS
Tisk
Vytvořte si vlastní web zdarma!
Moderní webové stránky za 5 minut
Vyzkoušet